Öğrenci İşleri

 

STAJ İŞLEMLERİ

Staj Defteri  (Örnek)
 


Staj Defteri (Boş) -> - ÖNEMLİ UYARI - > Bu link sayfa eksiği olanlar içindir. Staj onay evraklarını getirmemiş veya stajı onaylanmamış olanlar bu linkten çıktı alarak oluşturacakları defter ile staj yaparlarsa, öğrenci işlerinde imza karşılığı dağıtılan defterlerden biri olmayacağı için stajları geçersiz olacaktır. Konu dahilinde hukuki sorumluluk öğrenciye aittir. 
 


Staj Onay Formu (Örnek)


Staj Onay Formu Staj İle ilgili bilgiler duyurusundan çıktı alınacaktır.

 Duyurularda ilan edilecek tarihe kadar Köyceğiz MYO öğrenci işlerine 
teslim edilmesi gerekmektedir.
Onay formunu zamanında teslim etmeyen öğrencilerin stajları geçersiz sayılır, SGK tarafından verilecek olası bir idari para cezası onay formunu vermeden staj yapan öğrenciye yansıtılacaktır. 

İlk sayfadaki imza ve kaşe, staj yapılacak işyeri staj sorumlusu tarafından imzalanacaktır. Sgk Sağlık Provizyon belgesi için bilgiler aşağıdadır. 


SGK Sağlık Provizyon (Örnek)

Yaz aylarında stajını yapacak öğrencilerin herhangi bir SGK Merkezi'nden alacakları Sağlık Provizyon Sorgulama Sonuçlarını staj onay formlarının yanında öğrenci işlerine teslim etmeleri gerekmektedir.

 

DERS İÇERİKLERİ ve MÜFREDATLAR
 

 ORMANCILIK BÖLÜMÜ DERS İÇERİKLERİ 

 MÜLKİYET KORUMA ve GÜVENLİK BÖLÜMÜ DERS İÇERİKLERİ

BİTKİSEL VE HAYVASAL ÜRETİM BÖLÜMÜ DERS İÇERİKLERİ

MÜFREDATLAR

 

ÖĞRENCİ KARTININ KAYBEDİLMESİ HALİNDE
 

Üniversitemiz Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığının Ziraat Bankası
TR
830001000201357582085036 IBAN numaralı Çeşitli Gelirler Hesabına 40 TL yatırmanız ve dekontu Köyceğiz M.Y.O öğrenci işleri bürosuna getirmeniz gerekmektedir.