22 HAZİRAN 2020 TARİHİNDE STAJA BAŞLAYAN ÖĞRENCİLER HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI DUYURUSU

YÜZ YÜZE YAPACAKLARI STAJLARINA 22 HAZİRAN 2020'DE BAŞLAYAN ÖĞRENCİLER AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.

LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN ÖĞRENCİLER DIŞINDA YÜKSEKOKULUMUZA HABER VERMEDEN YADA "EKSİK EVRAK GÖNDEREREK - İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMADAN" STAJA 22 HAZİRAN 2020 TARİHİNDE BAŞLAYAN ÖĞRENCİLERİN SGK SAĞLIK SİGORTASI PRİMLERİ ÖDENMEYECEĞİNDEN SGK'DAN GELECEK OLASI CEZAİ SORUMLULUK STAJA HUKUKSUZ OLARAK BAŞLAYAN ÖĞRENCİNİN ÜZERİNDE OLACAKTIR. ÖNEMLE DUYURULUR.

1    ONUR    ÖZKAN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
2    TÜRKAN    ARSLAN    TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER PROGRAMI (N.Ö)
3    CANSU    SİMSAR    TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER PROGRAMI (N.Ö)
4    SILA    ÇAVDAR    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
5    BİLGEHAN    TEMİZKAN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
6    YUNUS    AKARCA    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
7    ÜMİT    ÖZDEMİR    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
8    BATUHAN    SEVİMLİ    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
9    HAMZA FURKAN    SAĞLIK    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
10    AHMET EMİN    DURGUN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
11    SERDAL    BAŞ    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
12    RECEP    BİÇİCİ    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
13    MELEK    AÇIKGÖZ    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
14    OSMAN CAN    ÖZER    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
15    UĞUR    ÇELİKEL    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
16    BURAK    MORALILAR    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
17    İSMAİL    MARAN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
18    OSMAN    AKIN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
19    SEÇİL    BALTA    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
20    EREN    YILDIRIM    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
21    YİĞİT CAN    CIPLAK    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
22    ŞAKİR    ŞENER    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
23    AYŞE    YILDIZ    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
24    ABDULLAH    UYANIK    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
25    ERDOĞAN    ÖZKAN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
26    EMRE    ÖZDEMİR    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
27    HASAN    KARAGÖZOĞLU    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
28    İSMAİL    AKKUŞ    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
29    SÜLEYMAN    KABAN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
30    NECATİ    KARAMAN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
31    EMRE    SARI    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
32    SAMET    KARAKAŞ    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
33    KEMAL    BARUT    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
34    CANSEL    ONBAŞIOĞLU    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
35    İBRAHİM CAN    ACAR    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
36    HAKAN    SARIHAN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
37    MERT    KARA    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
38    CENGİZHAN    ÇELEN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
39    OGÜN    ERTUĞRUL    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
40    MEHMET    SARUHAN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
41    YASEMİN    YERLİKAYA    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
42    İSMAİL    GÜNDOĞDU    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
43    FATİH    GÖZTEPE    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
44    ERHAN    KURT    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
45    MEHMET    DEMİR    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
46    MURAT    SAYAR    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
47    EREN    HATİPOĞLU    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
48    AYSEL    KARATÜRK    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
49    MUHAMMET    GÜRZ    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
50    OSMAN    BURKAY    ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA PROGRAMI (N.Ö)
51    ŞEYMANUR    ERTAŞ    ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA PROGRAMI (İ.Ö)
52    ÇİĞDEM    ÖRS    ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA PROGRAMI (İ.Ö)
53    ERCAN    EROL    ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA PROGRAMI (İ.Ö)
54    BATUHAN    ŞENGÜL    ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA PROGRAMI (İ.Ö)
55    ALPEREN    ÖZDEMİR    ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA PROGRAMI (İ.Ö)
56    ÖZCAN    YÜKKALDIRAN    ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA PROGRAMI (İ.Ö)
57    MEHMET CAN    EREN    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
58    MERİÇ    TELLİ    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (İ.Ö)
59    YUSUF    EROĞLU    ORMANCILIK ve ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI (N.Ö)
 

Son Güncelleme Tarihi : 19.06.2020 14:01 Okunma Sayısı : 303

Son Duyurular
>